Naše přednosti

Motto: "Kvalita za dobrou cenu - s naší firmou uvidíte nejdál"

Mezi naše hlavní přednosti patří:

Vysoká odbornost - Sledujeme nejnovější trendy v oboru, které prověřujeme na základě více než 20-ti letých zkušeností a uvádíme do praxe ty technicky nejvyspělejší a nejspolehlivější řešení. Pro zákazníka to znamená velmi dobrou perspektivu - jistotu správné aplikace a splnění očekávaných vlastností systému, který plánuje pořídit.

Kvalita práce a dodaného zařízení - Kvalita profesionálně odvedené práce je pro nás samozřejmostí. Zařízení nakupujeme pouze u osvědčených výrobců, popř. obchodních partnerů a před montáží je důkladně otestujeme. Toto vše se velmi pozitivně projeví maximální provozuschopností a bezporuchovostí instalovaných zařízení.

Serióznost a spolehlivost - Žádné triky, plná transparentnost, ohleduplnost a slušnost ve vztahu se zákazníkem. Co slíbíme - to splníme. Firma je certifikována NBÚ (Národním bezpečnostním ústavem), což pro zákazníka znamená, že k němu přijdou lidé bezúhonní a nemusí mít v této souvislosti nedůvěru či obavy o svůj majetek.

Flexibilita - Navrhneme Vám optimální řešení a postup, ale současně se dovedeme přizpůsobit jakýmkoliv Vašim realizovatelným požadavkům.

Nabídka zdarma - Vypracování nabídky, tedy technické řešení, specifikace zařízení, materiálu a prací, včetně jejich ocenění, je zdarma a Vy se jejím převzetím k ničemu nezavazujete. Úvodní nabídka, ale nemusí být nabídkou konečnou. Pokud po jejím prostudování dojdete k názoru, že neodpovídá přesně Vašemu záměru nebo finančním možnostem, tak ji taktéž zdarma upřesníme nebo i přepracujeme.

Servis - Opravy a údržbu v místě zakázky provádíme vlastními pracovníky. Pro naše smluvní zákazníky držíme NONSTOP 24/7 pohotovost s nástupem již od 2 hodin.

Symbol, používaný v logu firmy, vyjadřuje koloběh vzájemně výhodných vztahů mezi naší firmou a Vámi - spokojeným zákazníkem:

  • Věnujeme velkou péči analýze požadavků, vypracování optimálního technického a obchodního návrhu a jeho následné kvalitní a včasné plnění v  realizaci zakázky.

  • Sledujeme funkčnost realizovaných zakázek v praxi a získané poznatky zapracujeme do nových technických řešení.

  • Výsledkem naši práce je stále spokojený zákazník, který se k nám rád vrací s novými projekty.

  • Rychlost, kvalita a cena odvedené práce naši firmou je zárukou Vaši spokojenosti.
Úvod Služby Naše přednosti Reference Kontakty O firmě Pohotovost Online kamery 
CCTV - Kamerové systémy Elektronické zabezpečovací systémy Systémová integrace Anténní a satelitní technika  Poskytované služby Perimetrická ochrana objektů Anténní a satelitní technika Zakázková výroba software 
(c) 2019 - MPM electronic, MPM QuickRS Administrace